Tel: 0216 441 14 64        info@el-sa.com.tr

    

Bizimle yükselmenin keyfine varın...

 

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz.
FİRMAMIZ, sürekli hareket halinde bulunan teknik servis ekipleri ile, arızalara çok hızlı müdahale edebilmektedir.
Bununla birlikte EL-SA nınbakım anlayışı, oluşabilecek asansör arızalarını gidermek değil, asansörlerin arızalanmaksızın güvenli ve sürekli çalışmalarını sağlamak temeline dayanır.
FİRMAMIZ'ın bakımıyla, asansörünüzün kullanım ömrü uzayacaktır. Asansör kullanıcılarının asansörle ilgili görebildikleri, kapı, kabin ve butonlardan ibarettir. Oysa kalite, göz önündeki bölümlerden çok, kuyu içinde ve makina dairesindeki ayrıntılarda gizlidir.
Toplam kalite anlayışıyla FİRMAMIZ, asansörün en az göz önünde bulunanlar kadar, gözden uzak bölümlerine de özen ve hassasiyet göstermektedir.
Asansör taşıma kapasitesi işletme talimatında belirtilmektedir. Asansörü taşıma kapasitesinin üzerinde kullanmayınız. Aksi takdirde aşırı yük kontağı asansörün hareketine izin vermeyecektir.

Asansörü çağırmak için;
Basit kumandalı asansörlerde, (basit kumandalı asansörün kat butonyerinde meşgul göstergesi ve çağırma butonu bulunur.) meşgul ışığının sönmesini bekleyiniz ve ışık sönünce çağırma düğmesine kısa bir süre basınız. Kabin düğmesine basmak için kapıların tam olarak kapanmasını bekleyiniz. Basit kumandalı asansörler sadece ilk verilen çağrıyı yerine getirirler. Görevlerini tamamlamadan başka bir çağrıya cevap vermezler.
Toplama kumandalı asansörlerde, kat butonyerinde gideceğiniz yeri gösteren okun bulunduğu butona kısa bir süre basınız. Asansör aldığı diğer çağrıları tamamladıktan sonra gelecektir. Kabine bindiğinizde gideceğiniz kata ait butona basınız. Asansör sizi başka bir kata götürürse telaşlanmayınız. Asansör hafızasına aldığı diğer çağrıları tamamladıktan sonra sizi istediğiniz kata götürecektir.

 

İletişim

EL-SA ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Tel: 0216 441 14 64 – 305 62 94

Fax: 0216 388 18 38

Mail: info@el-sa.com.tr